NL | EN

New Beauty & New Wellness 2009

Categorie: Beurzen & Events - Nieuws
Datum: 21/02/2009
Geen reacties

In de Amsterdamse RAI kon je al drie keer terecht op de New Beauty beurs voor meer informatie over cosmetische behandelingen. Dit jaar krijgt de beurs er echter een broertje bij en bijgevolg kan je op 14 en 15 maart naar de New Beauty & New Wellness 2009.

Tientallen stands van klinieken, huidverzorgingsmerken en wellnesscentra zullen bezoekers met veel plezier informatie bieden over kuren, huidbehandelingen, producten, voeding en beweging. Ook kunnen ze persoonlijk advies krijgen over de nieuwste behandelmethoden en technieken. Tijdens vijftig seminars, workshops en demonstraties worden alle mogelijke behandelingen besproken en komen ook de voor- en nadelen uitgebreid aan bod.

Op het Santé Wellness Stage delen de vaste columnisten van Santé Magazine hun specifieke kennis en ervaring over uiteenlopende onderwerpen als personal coaching, yoga, diëten en meditatie. Ook zal de winnares van de Nederlandse versie van "Het zesde zintuig", Tessa van Rossen, aanwezig zijn om de bezoekers mee te nemen in de wereld van de intuïtie en hen te leren over emoties versus energie. In de Life Spa kunnen mensen in de juiste setting kennismaken met alle apparatuur en behandelingen. Verder geven verschillende masseurs demonstraties op het speciaal ingerichte MassagePlein. In het ThermenPaviljoen zijn tenslotte de meest gerenommeerde thermen- en saunacomplexen bij elkaar gebracht.

Voor het volledige programma surf je naar http://www.newbeauty.nl/ of http://www.newwellness.nl/.


Geen reacties

Naam (verplicht)


E-mail (verplicht - wordt niet getoond)


Uw reactie


Zoek een leverancier



Nieuwsbrief

Categorieën

Journalistiek integerBeauty - NieuwsZonnebank - NieuwsFitness - NieuwsInrichting - NieuwsBody & Mind - NieuwsMarketing - Tips & TricksReviewsBeurzen & Events - NieuwsBedrijf in de kijker